Англійська мова. 10 клас

1. Noun (Іменник)

 

Натисніть кнопку «Вхідний тест», щоб пройти попереднє тестування та перевірити свій рівень знань за обраною темою (курсом). Дайте відповіді на представлені запитання та натисніть «Прийняти відповіді».

Натисніть кнопку «Теоретичний матеріал», щоб розпочати ознайомлення з матеріалом за даною темою. Матеріал подано у зручному, структурованому вигляді, завдяки чому цей розділ допоможе ефективно засвоїти новий матеріал, закріпити та узагальнити вже здобуті знання з обраної теми.

Натисніть кнопку «Контрольний тест», щоб перейти до проходження контрольного тесту з теми. Цей тест допоможе перевірити рівень засвоєння знань з теми після вивчення теоретичного матеріалу.

У Вас є можливість проходити даний тест необмежену кількість разів, раз від разу покращуючи свій результат. Також Ви можете користуватись теоретичним матеріалом (кнопка «Теоретична частина») необмежену кількість разів.

Для ефективної підготовки в разі незадоволеності результатами тесту, пропонуємо спочатку ретельно вивчити теоретичний матеріал і лише потім переходити до чергового проходження тесту.