Оплата SMS

СМС-білінг (SMS-billing) є універсальним терміном для визначення способу оплати товарів або послуг шляхом відправки СМС з мобільного телефону на короткий номер. Даний вид оплати за допомогою СМС в останній час набирає обертів завдяки своїй доступності, оскільки переважна більшість користувачів Інтернет мають мобільні телефони. Єдина відмінність оплати через СМС на короткий номер - це вартість СМС: вона вища за звичайні тарифи операторів мобільного зв’язку, що дозволяє кінцевому користувачеві сплачувати через СМС різні за вартістю товари та послуги.

СМС-білінг – це зв'язок між покупцем та продавцем. Використовуючи СМС-білінг, Ви маєте можливість легко сплатити вартість наших тем та курсів і миттєво їх отримати.
Вартість теми або курсу, які Ви замовляєте, автоматично списується з Вашого мобільного рахунку.


Головні переваги оплати наших послуг через СМС:

- доступність та простота;
- традиційність використання такого засобу комунікації, як СМС.


Основними недоліками даної системи є:

- затрати часу на очікування СМС з відповіддю;                                                                                                                                       - можливість зробити помилку при введенні кода з відповіддю (потрібна ретельна уважність).

Як це працює на нашому сайті?

1. Обираєте курс (тему), який Ви бажаєте виконати.
2. Натискаєте на кнопку «Купити» на сторінці окремого курсу (теми) або кнопку «SMS» на сторінці каталога зі списком курсів.
3. Переходите на сторінку «Оплата заказу», де вказано текст смс, який потрібно надіслати, короткий номер та вартість смс, яке Ви будете надсилати.
4. Надсилаєте код на короткий номер (НЕ ПЕРЕЗАВАНТАЖУЄТЕ ТА НЕ ЗАКРИВАЄТЕ СТОРІНКУ «ОПЛАТА ЗАМОВЛЕННЯ»!).
5. Через декілька секунд Ви отримаєте смс з кодом.
6. Введіть код.
7. Переходьте на сторінку проходження теми.

Не перезавантажуйте і не закривайте сторінку з посиланням, доки не переконаєтесь, що курс або тема доступні для проходження!