Цікаво про ЗНО

У день іспиту

З’явись у пункті здачі іспиту ЗНО раніше, за півгодини, ні в якому разі не спізнюйся. Не забудь взяти паспорт (а не свідоцтво про народження), запрошення та кілька ручок із чорним чорнилом про запас. Можеш взяти із собою лінійку, з нею буде легше заповнювати бланк відповідей. Адже хвилюючись, Ти можеш легко помилитися рядком.

Візьми з собою мінеральну воду. Перед іспитом можна з’їсти трохи шоколаду – це зніме напруження та сприятиме розумовій активності. Але не переїдай, Твій розум не повинен відволікатися на перетравлювання їжі. Візьми на всякий випадок з собою таблетки від головного болю.

Не залежно від твого стилю в одязі чи переконань, приходити на пункт ЗНО краще у офіційному одязі (костюм з піджаком). На час тестування зберігати серйозність і не привертати до себе зайвої уваги поганою поведінкою.

Якщо на вулиці холодно, вдягайся тепліше. Пам’ятай, що Тобі треба буде висидіти на одному місці не одну годину.

Переконай себе в тому, що Тобі дійсно подобається той предмет, який здаєш, хоча б на час тестування. Виконуй, те, що від Тебе потребується. Будь спокійним і впевненим у собі.

Хвилюватися перед іспитом – це природно, і нічого страшного в цьому немає. Якщо не можеш з собою впоратися – вийди на вулицю, пройдися пішки, подихай свіжим повітрям – збагати мозок киснем.

Краще не вживай у день іспиту ніяких заспокійливих засобів. Вони частіше викликають сонливість та уповільнюють мислення. Є багато випадків, коли саме через вживання заспокійливих учні втрачали свідомість прямо посеред іспиту. І ні в якому разі не вживайте алкогольних напоїв – це прямий шлях до «завалення» тестування.