Цікаво про ЗНО

Що нового на сайті УЦПА у 2015 році?

Як відомо, у 2015 році з'явилося багато нововведень, які стосуються структури та процедури проведення ЗНО. Зокрема, тести з математики та української мови і літератури складаються з базового та поглибленого рівнів, а результати виконання тестів ЗНО з української мови (базовий рівень) зараховуються як ДПА. Детальніше про нововведення ЗНО-2015 можна дізнатися тут.

Сайт УЦПА також не стоїть на місці, у 2015 році ми підготували для Вас нові тести:

1) Українська мова та література. Поглиблений рівень

Тепер на сайті доступний тест у форматі ЗНО з української мови та літератури (поглиблений рівень). Він є частиною повного курсу з української мови та літератури, який коштує усього 30 грн. Придбати курс можна тут.

Тест з української мови та літератури поглибленого рівня представлений і окремо, він коштує усього 10 грн. Придбати тест можна тут.

2) Українська мова (ДПА у складі ЗНО)

На сайті УЦПА представлені типові питання з української мови базового рівня, результати виконання яких будуть зараховуватися як ДПА. Придбати даний курс можна тут.

3) Математика. Поглиблений рівень

Тест поглибленого рівня у форматі ЗНО з математики є частиною повного курсу з математики, який можна продивитися і придбати тут.

Придбати тест з математики поглибленого рівня можна і окремо, він коштує усього 10 грн. Для цього перейдіть за посиланням.

Звертаємо Вашу увагу на те, що користуючись нашим сайтом, Ви отримуєте не просто тести, які Ви пройдете лише 1 раз. Тести можна проходити безліч разів, питання у тестах постійно змінюються, тож Ви їх не просто механічно запам'ятовуєте, а кожного разу отримуєте новий набір завдань. У курсах також представлені теоретичні матеріали за темами шкільного курсу.

Готуйтеся до ЗНО та ДПА разом з проектом УЦПА!