Цікаво про ЗНО

Підготовка до ЗНО з географії

       

       Останнім часом для вступу на такі популярні і престижні спеціальності як "Готельний та ресторанний бізнес", "Економіка", "Міжнародні економічні відносини" абітурієнтам разом з тестуваннями з математики, української мови та літератури, англійської мови доводиться здавати такий предмет як географія, причому на деяких спеціальностях він є профільним.

         На жаль, існує помилкова думка, що географія - дуже легкий предмет для здачі тестування, багато учнів відкладають підготовку з нього "на потім". Це загалом не правильна позиція. Але якщо все ж часу, щоб повноцінно вивчати географію, у Вас немає, ми підготували для вас декілька порад:

         1. Повісьте на стіні фізичну карту світу. Якщо дозволяє житлова площа, варто візуалізувати матеріал курсу 7 класу за допомогою настінної карти. Проходячи повз неї, затримуйте погляд на назвах різних географічних об'єктів. Не секрет, що багато завдань тестування з географії побудовані на знанні географічної номенклатури.

         2. Візьміть за звичку щодня переглядати новини по Україні та світу. Стрічка новин дозволить Вам отримати уявлення про розподіл ресурсів у країнах світу, чинних міжнародних організаціях, економіці України і т.д. Деякі з завдань ЗНО географії перевіряють загальну ерудицію школярів і вміння орієнтуватися в міжнародній ситуації.

         3. Читайте на товарах місце виготовлення і компанію - виробника. Це дозволить Вам отримати уявлення про просторову організацію господарства України, транснаціональних корпораціях .

         4. Виділіть раз на тиждень час, щоб почитати цікаву інформацію про країну, про яку ви практично нічого не знаєте. Так ви не тільки вивчите країни світу та їх столиці, але й довідаєтеся багато даних про регіони, в яких знаходяться ці країни.

         5 .Вирішуйте якомога більше тестів!! Не секрет, що матеріал з кожного предмету засвоюється краще, коли виконуєш конкретні завдання з нього.

         Наш сайт допоможе Вам у цьому. Він пропонує Вам виконати авторські тести з усіх тем курсу шкільної географії всього за 15 грн.! Тренувальний тест з географыъ у форматі ЗНО є абсолютно безкоштовним. При цьому Ви можете проходити тести необмежену кількість разів. Приєднуйтесь до УЦПА!!