Цікаво про ЗНО

Найпоширеніші помилки при складанні ЗНО

 Найпоширеніші помилки при складанні ЗНО  

Загальновідомо, що на помилках вчаться, але ж краще вчитися на чужих помилках, а не на своїх. Тож пропонуємо Вам проаналізувати найпоширеніші помилки, яких припускаються абітурієнти під час складання ЗНО, щоб уникнути їх під час проходження тестування.

Труднощі з тестами як такими

Не всі люди гарно сприймають таку форму перевірки знань як тести. Дехто губиться, коли бачить перед собою кілька варіантів відповіді, один з яких потрібно обрати швидко, і це відбувається у досить стресовій ситуації. Щоб такого не трапилось з Вами, потрібно чимало практики. Наша порада: вирішуйте багато тестових завдань, щоб підібрати стратегію вирішення тестів, яка підходить саме Вам.

Неправильний вибір відповіді

У ситуації складання ЗНО вплинути на результат може поспіх та неуважність. Необхідно уважно вчитуватися в усі варіанти відповіді. Зазвичай, 2 з них (найбільш маловирогідні) відпадають одразу, і Вам лишається ще раз перечитати 2 варіанти, що лишились, і обрати правильний.

Відсутня правильна відповідь

Трапляються ситуації, коли здається, що правильної відповіді немає серед поданих варіантів. Причина полягає у тому, що при розробці тестів використовуються довідники, а не шкільні підручники. Саме тому Вам може здатися, що правильна відповідь відсутня, оскільки нічого подібного Вам раніше не зустрічалось. Хоча такі завдання трапляються вкрай рідко, Ви маєте бути готові покластися на логіку та вдачу.
Неуважно прочитане завдання

Часто саме це призводить до неправильної відповіді, адже, в умовах дефіциту часу, всі намагаються прочитати завдання якомога швидше, при цьому пропускаючи важливу кому чи частку «не». Перечитуйте завдання уважно, кілька разів, і лише до кінця усвідомивши його зміст, позначайте правильну відповідь.

Забуті вдома документи

Щоб не виникло проблем ще до початку написання тесту, потрібно декілька разів перевірити всі документи, необхідні для реєстрації. Не полінуйтеся – від цього залежить ваше майбутнє!

Недостатньо часу

Якщо у вас виникли проблеми із завданням – не знаєте відповідь, окреме слово, забули правило – краще пропустити це завдання. Не втрачайте дорогоцінний час. Наприкінці, якщо буде можливість, можна повернутися до незрозумілого завдання, і, можливо, у вас все вийде, або ж ви просто вгадаєте.

Недосипання або перевтома

У стані стресу втома приходить досить швидко, але вам необхідно бути зосередженим впродовж всього тестування. Для цього під час практики обов’язково налаштовуйтесь саме на відведений для тесту час. Гарно виспіться перед ЗНО: у цей день Вам потрібно показати свій максимум!

Порушення правил ЗНО

Уже багато разів говорилося про заборону використання будь-яких технічних засобів під час тестування, але, все ж, трапляються випадки порушень. Тож врахуйте подібний прикрий досвід!