Цікаво про ЗНО

До ЗНО менше двох місяців, а Ви все ще не готові його здавати?

 

       Все менше часу залишається до початку сесії ЗНО-2014, а це означає, що відкладати «на потім» більше не можна. Але що робити, якщо весь рік не готувався, а тепер і не знаєш, за що хапатися? Здається, ми маємо декілька пропозицій для вас. 

         КРОК 1: Проходимо безкоштовні ознайомлювальні тести з тих предметів, які плануєте здавати на ЗНО. Тести на нашому сайті укладені за специфікацією тестів ЗНО. Після проходження тесту Ви отримаєте результат за 200-бальною шкалою, який дозволить Вам оцінити, наскільки ви готові до складання тестів з даного предмету. Таким чином, Ви визначитесь із предметами, до яких потрібно готуватися найбільш ретельно.

         КРОК 2: Обираємо форму підготовки: індивідуальну чи групову. Сайт УЦПА пропонує Вам як індивідуальну підготовку (вартість комплекту тестів з будь-якого предмету складає лише 15 грн.), так і групову (на сайті діють спеціальні пропозиції для шкіл – пакети, розраховані на 10, 20 або 50 учнів). Якщо маєш багато друзів, які також шукають онлайн-тести для підготовки до ЗНО, варто обрати пакет для школи.

         КРОК 3: Готуємось за темами, які представлені у кожному курсі. Підготовка з кожного предмету побудована таким чином, що Ви проходите вступний тест, маєте можливість ознайомитись з теоретичним матеріалом та пройти заключний тест. Кожен тест можна проходити необмежену кількість разів, доти, доки Ви не будете задоволені своїми знаннями з теми. Теми, які Ви знаєте добре, можна пропускати з огляду на те, що до ЗНО залишилась обмежена кількість часу.

         Таким чином, за допомогою онлайн-тестування та стисло викладеного теоретичного матеріалу Ви зможете швидко та ефективно підготуватися до складання тестів ЗНО.

         Ми бажаємо Вам успіху і вдалого користування нашими курсами!