Цікаво про ЗНО

Чому саме сайт УЦПА?

Як ви знаєте, на просторах Інтернету можна знайти багато сайтів, які пропонують свої послуги у сфері підготовки до ЗНО. На перших порах в абітурієнтів просто розбігаються очі, досить складно зрозуміти, який саме ресурс буде найбільш ефективним для підготовки до тестування. Ми вирішили допомогти вам і розповісти, чому саме УЦПА - це той проект, за допомогою якого ви зможете отримати бажані 200 балів на ЗНО.

1) УЦПА - це більше 15 500 АВТОРСЬКИХ ТЕСТІВ. Більшість сайтів, з якими ви зіткнетеся на просторах Інтернету, надають Вам можливість лише скачати тести попередніх років або виконати їх в режимі онлайн. Ми ж пропонуємо Вам проходіть тести по КОЖНІЙ ТЕМІ ШКІЛЬНОГО КУРСУ.

2) УЦПА - це відстежування ЗНАНЬ В ДИНАМІЦІ. Зарегистріровшись на нашому сайті, ви отримуєте особистий кабінет, в якому зберігатимуться результати пройдених вами тестувань. Оскільки тести на нашому сайті ви можете проходити необмежену кількість разів, Ви дістаєте можливість порівнювати, яких успіхів ви досягли у вивченні того чи іншого предмету.

3) УЦПА - це ТЕОРЕТИЧНИЙ МАТЕРІАЛ за всіма темами шкільного курсу. Більшість школярів при підготовці до ЗНО користуються величезною кількістю довідкової літератури, посилань в Інтернеті, шкільними конспектами і т.д. Ми цінуємо ваш час, тому звели воєдино весь необхідний вам теоретичний матеріал, щоб ви могли відразу по закінченню проходження тесту, по гарячих слідах, аналізувати свої помилки.

4) УЦПА - це комплексна підготовка за ДОСТУПНИМИ ЦІНАМИ. Не секрет, що книги з підготовки до ЗНО мають ціну порядка 50 грн. А більшість абітурієнтів здають мінімум 3-4 тестування. Ми ж пропонуємо вам повний комплект тестів з теоретичним матеріалом, що додається, всього за 15 грн. Тобто, за 45 грн. Ви зможете підготуватися до 3 тестувань!

5) УЦПА - це АКТУАЛЬНІ НОВИНИ і КОРИСНІ РАДИ щодо ЗНО. Ми постійно розміщуємо свіжі новини і цікаві статті, які допоможуть вам ефективніше готуватися до ЗНО.

6) УЦПА – це сайт, представлений ГРУПОЮ ВКОНТАКТІ. Кожного дня ми розміщуємо в ній цікаву інформацію, поради, актуальні новини щодо ЗНО. А ще ми проводимо конкурси. Ласкаво просимо, приєднуйтесь! https://vk.com/ucpa_club

Користуйтесь нашими курсами та будьте впевнені в результатах ЗНО!