Цікаво про ЗНО

Чого не потрібно робити під час тестування

       

        Учасника зовнішнього незалежного оцінювання можуть позбавити права проходити ЗНО або анулювати його роботу. Тож у цій статті ми зібрали для вас перелік тих речей, які не потрібно робити, якщо ви бажаєте успішно скласти ЗНО.

         1. Спілкування з іншими учасниками. Абітурієнта можуть позбавити права на продовження роботи над тестом, якщо в аудиторії він заважає іншим учасникам тестування працювати над тестом або спілкується з іншими абітурієнтами. Заборонено передавати іншим учасникам тестування будь-які предмети та матеріали.

         2. Використання засобів зв'язку. Учасник тестування буде вимушений покинути аудиторію, якщо з'ясується, що він має при собі засоби зв'язку, пристрої зчитування та відтворення інформації. Також забороняється мати при собі друковані чи рукописні матеріали, що не передбачені процедурою ЗНО.

         Зверніть увагу на те, що учасника ЗНО позбавляють права продовжити роботу над тестом за наявності навіть вимкненого мобільного телефону. Також роботу абітурієнта можуть анулювати вже після проходження тестування, якщо з'ясується, що він мав при собі телефон під час проведення ЗНО.

         Для виявлення в абітурієнтів засобів зв'язку та з метою здійснення контролю дотримання процедури проходження зовнішнього незалежного оцінювання в пунктах тестування можуть використовуватися технічні засоби (камери відеоспостереження, металодетектори тощо). Виявляти наявність заборонених предметів мають право працівники Державної служби охорони, Українського та Регіональних центрів оцінювання якості освіти, а також особи, уповноважені здійснювати контроль проведення ЗНО.

         3. Відсутність необхідних документів. Уважно ознайомтеся з переліком документів, які ви повинні мати при собі для допуску до написання тестування. Завчасно зберіть весь необхідний пакет документів та перевірте зранку, чи поклали ви їх у свою сумку. Будьте уважними та відповідальними у цей момент.

         4. Запізнення на ЗНО. Допуск до пункту тестування припиняється за десять хвилин до початку написання робіт. Будь-яке запізнення унеможливлює проходження тесту, тому рекомендується заздалегідь відвідати пункт тестування та перевірити маршрути проїзду до нього. У пункті тестування бажано з'явитися за тридцять хвилин до початку тесту. Виходьте з дому так, щоб прибути на пункт тестування без запізнень, навіть якщо станеться щось непередбачуване.