Детальнiше про iндiвiдуальнi пакети

Проект «Український центр підготовки абітурієнтів» пропонує комплексну підготовку до ДПА (9 клас) та ЗНО. На нашому сайті ви маєте можливість по кожній із тем певного курсу пройти вхідне тестування (щоб оцінити свій початковий рівень знань), ознайомитися із теоретичним матеріалом і виконати вихідне тестування (щоб оцінити свої знання у динаміці).

Однак, розуміючи, що більшість учнів мають потребу у підготовці з декількох предметів (адже здають 3 або навіть 4 тести ЗНО або декілька предметів на ДПА), ми пропонуємо Вам спеціальні пакети, які дозволять отримати доступ до усіх курсів нашого сайту (з ЗНО або ДПА). Такі пакети дозволять: 

  • Зекономити час: придбати доступ до усіх курсів відразу значно швидше, ніж отримувати доступ по одному курсу. До того ж, усі необхідні Вам тести та теоретичні відомості зведені в одному місці, тож більше не потрібно шукати їх на різних сайтах чи у книжках;
  • Зекономити гроші: придбати пакет значно вигідніше, ніж оплачувати кожен потрібний вам курс окремо;
  • Стимулювати себе до підготовки з різних предметів: коли Ви разом отримаєте доступ до курсів, Ви нарешті розпочнете підготовку, замість того, щоб планувати зробити це «з понеділка». До того ж на нашому сайті Ви можете відстежувати динаміку власних результатів, що дає стимул працювати над собою.

При покупці пакету на нашому сайті, Ви отримаєте можливість користування усіма курсами нашого сайту (ДПА або ЗНО). Для активації послуги достатньо лише зайти на сайт під власним логіном та паролем. Ми бажаємо Вам приємного користування нашими послугами!