Детальніше про пакети

Проект «Український центр підготовки абітурієнтів» пропонує комплексну підготовку до ДПА (9 клас) та ЗНО. На нашому сайті ви маєте можливість по кожній із тем певного курсу пройти вхідне тестування (щоб оцінити свій початковий рівень знань), ознайомитися із теоретичним матеріалом і виконати вихідне тестування (щоб оцінити свої знання у динаміці).
Однак, розуміючи, що більшість учнів мають потребу у підготовці з декількох предметів, ми пропонуємо школам спеціальні пакети, які розраховані не на одного учня, а на цілу групу. Такі пакети дозволять:

  •  Зекономити час: придбати доступ до усіх курсів для групи учнів значно швидше, ніж отримувати доступ по одній темі;
  • Зекономити гроші: придбати пакет значно вигідніше, ніж оплачувати кожен курс окремо;
  • Стимулювати учнів до підготовки з різних предметів: коли учні разом отримують доступ до курсів, вони розпочинають підготовку замість того, щоб планувати зробити це «з понеділка».

Намагаючись зробити умови придбання пакетів максимально комфортними, ми розробили для Вас такі варіанти:

1) Пакет «Школа»: Ви отримуєте 50 робочих місць, на яких можна працювати 24 години на добу до кінця навчального року. Ви можете придбати у рамках цього пакету усі курси ЗНО або усі курси ДПА (9) і підготувати до іспитів або тестування 50 учнів. Усі тести можна проходити необмежену кількість разів, що значно підвищує якість підготовки.

2) Пакет «Клас»: Ви отримуєте 20 робочих місць, на яких можна працювати 24 години на добу до кінця навчального року. Ви можете придбати у рамках цього пакету усі курси ЗНО або усі курси ДПА (9) і підготувати до іспитів або тестування 20 учнів. Усі тести можна проходити необмежену кількість разів, що значно підвищує якість підготовки.

3) Пакет «Безкоштовний»: Ви отримуєте 10 робочих місць, на яких можна працювати кожного дня з 8.00 до 16.00 до кінця навчального року. Таким чином, Ви можете підготувати 10 учнів до здачі ЗНО або ДПА у рамках шкільного часу.

При покупці пакету на нашому сайті, на Вашу електронну адресу надсилається комплект із відповідної кількості логінів та паролей для користування курсами сайту. Для активації послуги достатньо лише зайти на сайт, ввівши відповідний логін та пароль.
За Вашим бажанням ми можемо надіслати Вам поштою картку, яка затверджує придбання Вами пакету. Придбати пакети на сайті можуть лише зареєстровані користувачі. Ми бажаємо Вам приємного користування нашими послугами!