25-04-2016

 

Уряд підтримав пропозицію міністра освіти і науки Лілії Гриневич збільшити витрати на оплату праці педагогічних, наукових, науково-педагогічних працівників та інших фахівців, залучених до проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2016 році. Про це повідомили в прес-службі МОН України.

У відомстві зазначають, що законом "Про Державний бюджет України на 2016 рік" було передбачено менше половини коштів від потребніх і це ставило під загрозу належне проведення ЗНО. Тому, на першому засіданні КМУ, Лілія Гриневич звернулася з проханням збільшити витрати на оплату праці працівників на 30 мільйонів гривень.

"В цілому потреба в бюджетних асигнуваннях на оплату праці педагогічних, наукових, науково-педагогічних працівників та інших фахівців, залучених до проведення ЗНО, становить 59 млн 814 тис. грн", - повідомили в МОН. 

Лілії Гриневич висловила надію, що пропозиція про збільшення витрат на оплату праці педагогам так само буде підтримано Верховною Радою, оскільки основна сесія ЗНО розпочнеться вже через 10 днів.