Оплата LiqPay

Більш детально про систему оплати LiqPay.
LiqPay – це система миттєвих платежів, створена ПриватБанком (Україна). LiqPay дозволяє легко відправляти гроші з картки систем VISA/MASTERCARD або будь-якої картки ПриватБанку на віртуальний рахунок в системі LiqPay, прив’язаний до номера мобільного телефону.
З рахунку LiqPay Ви можете розраховуватись в інтернет-магазинах, переводити гроші на інший рахунок LiqPay, поповнювати телефон і т.п.


Основні переваги LiqPay:

   1) зручність і високий рівень захисту;  

   2) не потребує реєстрації. Ідентифікатором (номером рахунку) слугує номер мобільного телефону, а високий рівень безпеки забезпечується технологією ОТР (One-time Password – одноразовий пароль). Транзакції підтверджуються динамічним одноразовим паролем, який надсилається в безкоштовній СМС;

   3) не потребує встановлення спеціальної програми.                                                                                                                              


Оплата з використанням LiqPay на нашому сайті виглядає так:

1. Ви обираєте курс, який бажаєте пройти.
2. У якості способу оплати Ви обираєте платіжну систему LiqPay.
3. Після цього Вас переведуть на сторінку безпосередньої системи оплати LiqPay https://www.liqpay.com , де Ви підтверджуєте своє бажання сплатити вказану суму на користь вказаного продавця.
4. На сторінці Ви вказуєте активний номер свого мобільного телефону.
5. На вказаний номер отримуєте смс-повідомлення з паролем, який необхідно ввести в порожнє поле. Натискаєте «Підтвердити».
6. Далі у «Способі оплати» Ви обираєте пункт меню «Карта VISA/MASTERCARD», вказуєте номер своєї кредитної картки, строк її дії та CVV/CVC коди. Підтверджуєте операцію.
7. Переходите на сторінку проходження курсу!

Якщо Ви вперше використовуєте свою картку в системі LiqPay, то платіж не буде миттєвим – всі нові картки проходять перевірку, що забезпечує безпеку платежів!


Не перезавантажуйте і не закривайте сторінку з посиланням, доки не переконаєтесь, що курс доступний для проходження!